GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 10287614

nr 1028 7614

Vaser

+ jardiniere, 3 delar, Jugend, porslin, längd: 29 cm, höjd: 26 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 mars 2016
kl 19:24:55

25/3 12:27:06 1      100 kr
28/3 16:14:49 2      Vinnande bud

Jugend